مجموعه امداد کامپیوتر یکی از قدیمی ترین و به نام ترین مجموعه های تعمیرات سیار کامپیوتر در ایران می باشد که تاریخچه پیدایش این سبک از خدمات برابر است با همه گیر شدن استفاده از کامپیوتر در مدارس، منازل و شرکتها در ایران که در اوایل دهه 70 شمسی، شاهد رشد روزافزون خرید کامپیوتر و استفاده از آن  بودیم که در نهایت، نیاز به خدمات سیار تعمیرات کامپیوتر رشد بسیار محسوسی پیدا کرد.

 

این نوع خدمات، طیف وسیعی از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را تحت پوشش خود قرار می دهد و می تواند مشکلات بسیاری را در محل مشتری حل کند. در کل خدمات کامپیوتر در محل مشتریان، مزایای زیادی دارد که در مقاله " چرا تعمیرات کامپیوتر در محل شما، بهتر است؟ "  کامل در این مورد شرح داده ایم.

خدمات سیار تعمیرات کامپیوتر و همچنین خدمات سیار تعمیرات لپ تاپ، می تواند کمک شایانی در رفع مشکلات روزمره هموطنانمان داشته باشد و در رشد کسب و کارها، تسهیل امور روزمره و صرفه جویی در وقت و زمان، نقش بسزایی ایفا کند.

مجموعه امداد کامپیوتر با تجربه ای بالغ بر بیش از 20 سال کار خدمات دهی در امور تعمیرات کامپیوتر و الگوگیری از آخرین متد بین المللی در امور خدمات دهی انفورماتیک و جلب رضایت مشتری، در تلاش است که بهترین خدمات ممکن در زمینه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ را ارائه نماید. جذب بهترین تعمیر کاران کامپیوتر، استفاده از قطعات با کیفیت و مقرون به صرفه، ثبت بازخورد مشتریان و استفاده از نیروهای کارامد، آموزش دیده، با اخلاق و متعهد، و مانیتور کردن نحوه کار و رفتار تکنسین ها و همچنین میزان رضایت مشتری از عملکرد همکاران، همگی بخشی از این تلاشها بوده و هست.

خرسندیم که ما را جهت خدمت رسانی برگزینید تا تجربه ای از ارائه خدمات حرفه ای را در کنار شما عزیزان رقم بزنیم.

امداد کامپیوتر طیف وسیعی از خدمات در حوزه های نرم افزار، سخت افزار و شبکه ارائه می نماید. همچنین ارتقای سیستم ها و به روز رسانی آنها، مشاوره جهت راه اندازی سیستم های نوین سخت افزاری و نرم افزاری و بهینه سازی کارکرد سیستمهای فعلی، جزو امور روزمره امداد کامپیوتر می باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

خط ویژه : 1644 2842 021