تماس جهت دریافت خدمات

Dell Logo

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل در مجهزترین مرکز تعمیرات تهران؛

امداد کامپیوتر

ما در مجموعه امداد کامپیوتر, مفتخریم که به روز ترین تجهیزات و خدات تعمیرات لپ تاپ دل را به شما ارائه نماییم. این مرکز با بیش از دو دهه سابقه تعمیرات تخصصی لپ تاپ dell و آرشیو کاملی از قطعات و لوازم مربوط به برند دل، در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

 

کمپانی دل یکی از قدیمیترین و نام آورترین برند ها در زمینه تولید لپ تاپ و تجهیزات کامپیوتری می باشد که در ایران محبوبیت بالایی داشته و طی سالیان گذشته، تیراژ بالایی از لپ تاپ های دل در ایران فروخته شده است که به مرور زمان با توجه به استهلاک و نیاز به روز رسانی، پای این لپ تاپ ها به تعمیرگاه ها باز شده و خیل زیادی از مراجعان لپ تاپ دل خواستار دریافت خدمات تعمیرات و به روز رسانی های لپ تاپ دل هستند.

با توجه به تحریم های اخیر و نبود هیچ مرکز نمایندگی رسمی از برندهای مختلف لپ تاپ و کامپیوتر در ایران، مجموعه امداد کامپیوتر تصمیم بر پر کردن این خلا نمود و هم اکنون پس از سالها تلاش مستمر، توانسته ایم مجموعه بی نظیری از متخصصان متبهر در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل و سیستمهای برند دل را گردآوری نموده و به ارائه این خدمات در خانواده امداد کامپیوتر نائل آییم.

استفاده از قطعات اورژینال، تعمیرات با کیفیت و فوری، ارائه مشاوره های لازم به مشتریان امداد کامپیوتر، و ایجاد یک تجربه عالی از دریافت خدمات در امداد کامپیوتر، وظایف ما در مقابل مشتریان عزیز می باشد.

لطفا در رابطه با لپ تاپ یا آل این وان dell خودتان، هر سوالی دارید با ما مطرح نمایید.

02128421644

02191035320