روشهای افزایش سرعت کامپیوتر به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم میشوند:

 

روشهای سخت افزاری:

کاهش سرعت کامپیوتر می تواند عوامل مختلف سخت افزاری داشته باشد مانند حرارت بالای پردازنده و مشکلات سیستم خنک کننده و یا حتی معیوب بودن برخی از قطعات که نیاز به بررسی تخصصی توسط کارشناسان امداد کامپیوتر دارد. ولی اگر سیستم شما دچار این مشکلات نبوده و ذاتا یک سیستم ضعیف و قدیمی باشد شما می تونید با ارتقای سخت افزار کامپیوتر، سرعت بیشتری از کامپیوتر در اختیارتان بگیرید و امور روزانه را سریعتر انجام دهید.

مهمترین قطعه تاثیرگذار، هارد های حالت جامد یا ssd می باشد که نصب این قطعه می تواند سرعت بالا  آمدن و اجرای برنامه ها را، به طرز شگفتی دگرگون کند. درایوهای حالت جامد نوعی از حافظه‌ی سریع هستند که بر پایه سلولهای فلش ناند ساخته شده اند و از هاردهای مکانیکال قدیمی، بسار سریعترند. هاردهای قدیمی دارای موتور های گردانی بودند که صفحات آنان، حداکـثر تا 7200 دور در دقیقه می چرخیدند و این محدودیت دور سرعت باعث شده بود که تا سالیان دراز، پیشرفت چشمگیری در سرعت انتقال و ذخیره اطلاعات، پدید نیاید. امروزه به لطف تکنولوژی های پیشرفته نانو، ما شاهد عرضه هارد های ssd  وM2 هستیم که بین 7 تا 30 برابر سریعتر از هاردهای قدیمی سیستم شما هستند.

پس در قدم اول ارتقای سیستم خود به تکنولوژی SSD را مد نظر خودتان قرار دهید. شما می توانید با کارشناسان ما در امداد کامپیوتر در این زمینه گفتگو و مشورت کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421644 تماس بگیرید.

 

سایر مشکلات سخت افزاری مانند خرابی فن و عدم سرویس به موقع دستگاه، خرابی پاور و رم، همپنین مشکلاتی مانند اوورهیت شدن پردازنده در اثر گرمای زیاد یا آورکلاک اشتباه مادربرد، همگی می تواند باعث خرابی دستگاه شما گردد.

 

روشهای نرم افزاری:

در قدم اول نصب یک ویندوز تاره می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند به شرطی که این کار توسط یک تکنسین حرفه ای انجام شود تا هم اطلاعات شما از دست نرود و پارتیشنی به اشتباه فرمت نشود و هم تنظیمات صحیح و نصب کامل درایورها انجام شود تا از حداکثر توان سیستمتان استفاده گردد. نظر شما در مورد استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل امداد کامپیوتر چیست؟ با یک تیر دو نشان. هم سیستم خود را به روز کنید و هم با انجام خدمات در مقابل چشمان خودتان یادگیری و امنیت را برای خودتان به ارمغان بیاورید. کارشناسان امداد کامپیوتر، دلسوزانه و با حوصله، به سوالات شما پاسخ خواهند داد و مشکلات شما را حل خواهند کرد.

ویروسها و نرم افزارهای مخرب، تاثیر زیادی در کندی و خرابی کامپیوتر ها دارند و می توانند دردسرهای فراوانی برای شما ایجاد کنند. بهتر است قبل از اینکه سیستم آلوده شود به فکر خرید یک آنتی ویروس اورژینال باشید. شعار "پیشگیری بهتر از درمان" را قبول دارید؟ اگر قبلا پیشگیری نکرده اید و هم اکنون سیستم شما آلوده به ویروس شده و یا پیام های عجیب و رفتار غیر عادی در سیستم خودتان مشاهده میکنید، سریعا از کارشناسان امداد کامپیوتر کمک بخواهید. تکنسین های امداد کامپیوتر در این امور آموزش دیده اند و تبحر کافی در نجات سیستم از شر این کدهای مخرب را دارند. خدمات تعمیرات سیار کامپیوتر و ارسال فوری تعمیرکاران کامپیوتر در محل امداد کامپیوتر، می تواند کمک بزرگی در حل اینگونه مشکلات باشند.

 

اینها تنها گوشه ای از دلایل کاهش سرعت کامپیوتر و لپ تاپ شما می باشد؛ بهتر است برای بررسی دقیق و دریافت مشاوره تخصصی، با کارشناسان ما در امداد کامپیوتر، در ارتباط باشید.

تلفن 1644 2842 (021) 30 خط ویژه در اختیار شما. منتظر تماس گرمتان هستیم.