تماس جهت دریافت خدمات

 شما فقط با یک تماس تلفنی میتوانید از تمامی خدمات شبکه مورد نیازتان آگاه شوید و از کارکنان ما مشاوره بگیرید.

همین الان با 28421644 تماس بگیرید

منتظر شنیدن صدای گرم  شما هستیم.

در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت خدمات شبکه های کامپیوتری کسب نمایید.

خدمات اجرای شبکه های کامپیوتری

آیا می دانید که خدمات شبکه های کامپیوتری برای چه سازمان ها و مجموعه هایی تعریف شده است؟ آیا با مراحل نصب و راه اندازی سیستم های مدنظر برای اجرای شبکه خود آشنا هستید؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را به صورت کامل دریافت کنید.

 

دلایل راه اندازی شبکه های کامپیوتری

یکی از مهم ترین دلایل راه اندازی شبکه های کامپیوتری،دسترس پذیری ساده و آسان، ارسال و دریافت اطلاعات بین شعبات مختلف یک موسسه و شرکت و هم چنین حفاظت از اطلاعات مهم و موجود که فاش شدن این اطلاعات می تواند منجر به نابودگی سازمان شود، است. همچنین هرجا که تعدادی سیستم کامپیوتری باشد می توان به وسیله راه اندازی شبکه، فایلها و پرینترها را به اشتراک گذاشت که در موارد حرفه ای تر می توان سطح دسترسی کاربران به این منابع را تعریف نمود. البنه شبکه کاربردهای بسیار وسیع تری منطبق با نیاز کاربران می تئاند داشته باشد. با توجه به تعاریف فوق می توان، راه اندازی و اجرای شبکه های کامپیوتری را برای سازمان ها و موسسات مالی هم چون بانک و صندوق های قرض الحسنه، موسسات آموزشی و مشاوره ای و هم چنین شرکت هایی که چندین شعبه در سرتاسر کشور و جهان دارند، و همچنین شرکتهای کوچک و بزرگ که نیاز به اشتراک منابع، فایلها و اطلاعات دارند، مفید دانست.

 

 

چگونگی اجرای شبکه های کامپیوتری

برای اجراء و نصب یک شبکه کامپیوتری در یک شرکت، بایستی از قبل استاندارد مربوط به راه اندازی این سیستم رعایت شود. دقت داشته باشید که مجموعه امداد کامپیوتر، به صورت کامل این استاندارد ها را رعایت می کند و هم چنین پشتیبانی شبکه و مسائل و مشکلات مربوط به بعد از نصب سیستم را هم برای شما انجام می دهد. همچنین امنیت شبکه و جلوگیری از هرگونه دسترسی غیر مجاز یکی از اقدامات پایه در طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری در امداد کامپیوتر می باشد.

اما استاندارد های رعایت شده برای نصب و اجرای شبکه شامل موارد ذیل میشود:

·       نیازسنجی شرکت مورد نظر در زمینه نصب: کارشناسان امداد کامپیوتر قبل از شروع به خدمات شبکه های کامپیوتری در مجموعه شما، ابتدا به مسائل و مواردی در سازمان شما رسیدگی می کنند که نیاز به یکپارچه سازی و هم چنین نصب شبکه دارد. این اصل می تواند هم بهینه سازی مناسبی را در هنگام نصب شبکه ایجاد کند و هم در هزینه های سازمان برای اجرای شبکه، صرفه جویی شود.

·       ارائه ایده های مطلوب برای راه اندازی شبکه: تفاوت امداد کامپیوتر با دیگر شرکت های خدمات شبکه های کامپیوتری در این مساله است که ابتدا قسمت هایی از سازمان که نیاز به نصب شبکه دارد مورد تجزیه و تحلیل کارشناسان مربوط به این مجموعه قرار می گیرد و سپس در مرحله طراحی آن، ایده هایی از سوی کارشناسان مطرح می شود که از جمله بروزترین و کارآمدترین سیستم های شبکه است، این ایده ها هم سو با نظرات مدیرانی است که قصد پیاده سازی و نصب سیستم شبکه را در مجموعه خود دارند.

·       پیگیری و پشتیبانی شبکه: بعد از مرحله نصب و طراحی سیستم، کارشناسان امداد کامپیوتر به صورت دائمی در کنار شما خواهند بود تا مسائل و مشکلات ناشی از کارکرد این سیستم را به شما نشان دهند، این یکی از بارزترین مسائل مربوط به خدمات شبکه های کامپیوتری مجموعه امداد کامپیوتر است.

·       گزارش از سیستم عملکرد شبکه: بعد از اتمام مرحله پیاده سازی و اجرای شبکه، کارشناسان امداد کامپیوتر گزارش هایی کامل و مرتب در خصوص نتایج مربوط به این شبکه را در اختیار مدیریت شرکت قرار می دهند تا با دیدی بازتر بتوانید به اجرای این پروژه نگاه کنید و در صورت وجود نقص و یا مواردی که در ذهن مدیران بوده و اجرای این شبکه نتوانسته به آن ها پاسخ دهد، راه اندازی مجدد قسمت هایی از شبکه که برای مدیران از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، اتفاق بیفتد، این خدمت یکی از بارزترین ویژگی های خدمات ما است که باعث رضایت مندی مشتریان می شود.

·       نظارت بر امنیت شبکه و سطح دسترسی ها مطابق با سیاست های مدیران سازمان: یک از موارد مهم در اجرای شبکه های کامپیوتری، رعایت اصل حفاظت از اطلاعات در مقابل سرقت یا خرابکاری میباشد. کارشناسان امداد کامپیوتر شما را با انواع روشهای محافظت از اطلاعات آشنا خواهند کرد. در این میان استفاده از ضدویروس های متناسب با شبکه شما، می تواند کمک شایانی در جهت جلوگیری از تخریب اطلاعات به وسیله ویروس ها و باج افزارها نماید.

·       بعد از تکمیل تمامی این موارد، قسمت نظرسنجی از مشتریان خود را داریم تا بتوانیم انتقادات و پیشنهادات آنان را در خصوص مسائل و موارد مربوط به اجرای شبکه را داشته باشیم تا بتوانیم وضعیت عملکردی خود را در این خصوص بسنجیم و نقاط ضعف و قوت خود را در خصوص سیستم پشتیبانی شبکه، راه اندازی و نصب آن به صورت واضح و کامل ببینیم و در پروژه های بعدی آن را برای رضایت بیشتر مشتریان خود به کار ببندیم.

·       نظارت بر عملکرد کارشناسان امداد کامپیوتر توسط مدیران بالادستی: در امداد کامپیوتر، حفض حقوق مشتری و نظارت بر حسن عملکرد کارکنان، یکی از اصول کلیدی کار می باشد و بدین روش بوده که ما توانسته ایم به مرور زمان مشتریان وفادار را جذب و رضایت آنان را تامین کنیم. این نظارت همیشگی است و همیشه درصدد برطرف کردن نقص کار خودمان و کارکنانمان هستیم.

 

خدمات پشتیبانی شبکه

یکی از مهم ترین مواردی که در اجرای پروژه مربوط به راه اندازی و اجرای شبکه در سیستمی وجود دارد، خدمات پشتیبانی مربوط به آن است. دقت داشته باشید که اگر سیستم شبکه ای در یک مجموعه راه اندازی شود و مسائل و موارد مربوط به نگهداری و پشتیبانی از آن، توسط شرکت پیمانکار ارائه نگردد، به زودی اجرای این شبکه با مشکل مواجه می گردد زیرا افراد عادی سازمان توانایی نگهداری از موارد مربوط به سیستم های شبکه ای را ندارند. به همین دلیل امداد کامپیوتر، این اصل را به درستی برای شما انجام می دهد تا هزینه های مربوط به نگهداری و حفاظت از سیستم های شبکه ای برای شما کاهش و به صفر میل کند.

باید بدانید بدون استفاده از خدمات شبکه های کامپیوتری به زودی سیستم شما به خطر می افتد، زیرا شبکه های کامپیوتری بسیار حساس هستند و در صورت استفاده اشتباه از آن، کلیه فعالیت های مربوط به پیاده سازی این سیستم به مشکل برمیخورد و تمامی اطلاعات و مستندات سیستم ممکن است از بین برود، به همین دلیل خدمات پشتیبانی شبکه از سوی شرکت پیمانکار امری ضروری است که مجموعه امداد کامپیوتر آن را به درستی برای شما انجام می دهد.

خدمات شبکه های کامپیوتری چه کاربردی دارد؟

سازمان هایی که از کابل های قدیمی برای پیاده سازی شبکه خود استفاده کرده اند، بایستی بدانند که این روش خیلی وقت است منسوخ شده چون هیچ راهی برای توسعه سیستم شبکه کامپیوتری آن وجود ندارد، به همین دلیل بایستی با یک شرکت معتبر و با تجربه در این زمینه قرار داد همکاری امضاء کنند، تا هر چه سریع تر سیستم اجرای شبکه آن ها توسط شرکت مربوطه ارتقاء داده شود.

 

خدمات شبکه های کامپیوتری برای چه مکانهایی  بسیار مهم است؟

·       شرکت ها و کارخانجات تولیدی برای استفاده بهینه از منابع اولیه خود، بایستی یک سیستم منظم و یکپارچه را پیاده سازی کنند تا تمامی اعضای سازمان به این سیستم پایبند باشند و بتوانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل به این گونه سازمان ها توصیه می شود که با مجموعه ای معتبر در این زمینه قرار دادی همکاری در زمینه اجرای شبکه، ببندند.

·       شاید برای شما جالب باشد اما شرکت های معتبر و بزرگ در زمینه خدمات آموزشی، بسیار به اجرای شبکه در سیستم خود نیاز دارند و در سال های اخیر بسیاری از شرکت های آموزشی در این زمینه اقدام کرده اند. اجرای شبکه در این مجموعه می تواند به تعامل هر چه بهتر شرکت و متقاضیان دوره آموزشی و هم چنین انتقال سریع اطلاعات برای زمانی که مراجعه حضوری طرفین امکان پذیر نباشد بسیار تاثیر گذار است.

·       اجرای شبکه بخشی جدایی ناپذیر از بانک ها و موسسات مالی است. این موسسات برای انتقال و دریافت حساب های مشتریان خود و هم چنین اقدامات موثرتر در زمینه انتقال اطلاعات به اجرای شبکه نیاز دارند به همین دلیل اگر بانکی اجرای شبکه را در سیستم خود نادیده بگیرد هر چه زودتر بایستی خود را برای نابود شدن آماده کند.

·       اما جالب ترین نکته اینجاست که امروزه پای خدمات راه اندازی و اجرای شبکه های کامپیوتری به شرکتهای کوچک و منازل هم باز شده و هر کجا که بیش از یک سیستم کامپیوتری موجود باشد جهت اشتراک منابع، فایلها و پرینترها، لزوم وجود یک شبکه کارامد و بدون قطعی، امری جدای ناپذیر از نیازان کاربران است. لذا امداد کامپیوتر آمادگی دارد تا در کنار خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل و منزل مشتریان خود، راه اندازی و ساماندهی شبکه های کامپیوتری کوچک و بزرگ را برعهده بگیرد و رضایت شما را بابت دریافت یک خدمات مطلوب، جلب نماید.

در این مقاله سعی کردیم خدمات ارائه سیستم های شبکه ای توسط مجموعه امداد کامپیوتر را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. خدمات اجرای شبکه های کامپیوتری و هم چنین پشتیبانی از آن، کاری بسیار سخت و تخصصی میباشد؛ به همین دلیل برخی از شرکت ها احساس می کنند با استخدام شخصی که با سیستم های شبکه ای آشناست می توانند مشکلات خود را رفع کنند، اما به واقع باید بگوییم که نصب و راه اندازی سیستم های شبکه ای نیاز به تجربه تیمی و مجموعه ای معتبر در این زمینه دارد که سال های سال برای مشتریان خود پروژه های متعددی را انجام داده و در این راستا نامی برای خود دست و پا کرده است.

در صورت هر گونه سوال و خدمات مشاوره ای در این زمینه با کارشناسان با شماره 28421644 تماس حاصل نمایید.