تاکنون به مزایای تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل خودتان فکر کرده اید؟ 

 

بعضی مواقع به علت حاد بودن مشکل کامپیوتر و مشکلات سخت افزاری، نیاز است که دستگاه به تعمیرگاههای تخصصی برده شود ولی اگر ایراد دستگاه شما تا این حد نباشد چطور؟ و اگر شما صرفا نیاز به یک ارتقای جزئی یا رفع ایرادات اولیه داشته باشید چه کاری بهتر است؟

اگر مشکلات کامپیوتر یا لپ تاپ شما بسیار حاد و سخت افزاری نباشد پس در محل خودتان قابل حل است در چنین مواردی اگر کامپیوتر را به بیرون از محل خود برای تعمیرات ببرید و به جایی که صلاحیت لازم جهت تعمیرات را ندارند بروید، ممکن است دچار مشکلات زیر شوید: 

 

 احتمال تکرار مشکل و یا بروز مشکل جدید پس از حمل دستگاه به منزل یا محل کارتان

  احتمال بالا رفتن هزینه بدلیل دستکاری افراد غیر متخصص

 احتمال بروز خطا به دلیل انجام چندین کار مشتریان مختلف به صورت همزمان

 عدم امکان آموزش استفاده صحیح در برخی موارد

 مدت زمان انجام کار طولانی

 تحمل ترافیک جهت ایاب و ذهاب

 از دست رفتن وقت شما به علت عدم حضور در محل خودتان

 عدم امکان یادگیری از نحوه تعمیر و یا نصب نرم افزار مورد نظر

 و ... بسیاری از دلایل دیگر که خودتان بهتر می دانید. 

 

پس تا جای ممکن سعی همکاران ما در امداد کامپیوتر بر این است که سیستم شما در محل شما تعمیر شود و ما کارشناسان خبره را به محل شما اعزام خواهیم نمود.

البته در برخی موارد شما مجبور به تحویل دستگاه خود به تعمیرگاه هستید چون مشکل دستگاه شما به قدری شدید است که با ابزارهای متداول در محل شما قابل تعمیر نیست که در این شرایط همکاران ما در مجموعه امداد کامپیوتر دستگاه شما را به محیط ایزوله دفتر مرکزی حمل میکنند تا کوچکترین نگرانی بابت اطلاعات و کیفیت تعمیرات نداشته باشید. بسیار مهم است که فقط و فقط دستگاه به تعمیرگاه های معتبر و متخصص تحویل داده شود. گاهی یه فروشگاه محلی، جای مناسبی برای تعمیرات نیست. لطفا مراقب وقت و هزینه خود باشید.

 

کارشناسان امداد کامپیوتر تمام تلاش خودشان را در جهت تعمیر کامپیوتر شما در حضور خودتان و در محل شما انجام خواهند داد. با این حالت در مواردی، به دلیل حاد بودن مشکلات سیستم و نیاز به بررسی دقیق تر و استفاده از ابزارهای کامل تر، نیاز می شود که کامپیوتر شما به دفتر مرکزی منتقل گردد. در این صورت نیز ما تمام جوانب احتیاط را در نظر میگیریم تا بهترین خدمات را ارایه دهیم. اگر اطلاات مهمی بر روی هارد شما می باشد می توانید از تکنسین مربوطه بخواهید تا هارد دستگاه را باز کرده و به شما تحویل دهد. ضمنا وقت شما در ترافیک تلف نخواهد شد و جابجایی توسط نیروهای ما و یا پیک معتبر انجام خواهد شد و در نهایت کامپیوتر توسط تکنسین های ما در محل شما تحویل داده شده و نصب و راه اندازی می گردد تا از هرگونه اشتباه جلوگیری گردد. ما فکر همه چیز را کرده ایم تا شما با خیال آسوده، از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل امداد کامپیوتر، بهره ببرید.

 ضمنا برای مشتریانی که مستقیما کامپیوتر خود را به دفتر مرکزی جهت تعمیرات میاورند تسهیلاتی در نظر گرفته ایم تا هیچ مشکلی برای آنان ایجاد نگردد من جمله تعمیر فوری کامپیوتر در صورت امکان به همراه آموزش های لازم و تخفیف مضاعف در تعرفه ها، جهت پوشش هزینه های ایاب و ذهاب مشتریان. 

اگر کامپیوتر شما به مشکل خورده و یا از کارکرد شبکه خود ناراضی هستید و یا ویروس کار شما را مختل کرده، همین الان تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید.

 

خدمات تخصصی تعمیرات کامپیوتر، لپ تاپ و آل این وان امداد کامپیوتر، در خدمت شماست

 

مشاوره و ثبت سفارش: 44 16 42 28

تعمیرات کامپیوتر فوری در محل

تلفن پشتیبانی: 503 33 44 0912